تبلیغات
موجودات فضایی - ساختار بشقاب پرندها
درباره وبلاگ

آرشیو

طبقه بندی

آخرین پستها

پیوندها

پیوندهای روزانه

صفحات جانبی

نویسندگان

ابر برچسبها

آمار وبلاگ

Admin Logo
themebox

ساختار بشقاب پرندها

ساختار بشقاب پرندها

 

نظریه مغناطیس متضاد

همانطور که قبلا توضیح دادیم تنها فرق ماده با پاد ماده در اختلاف بار الکتریکی آنهاست به این معنی که پاد پروتون بار منفی و پاد الکترون یا همان پوزیترون بار مثبت دارد ، در این وضعیت هیدروژن و پاد هیدروژن یکدیگر را در کنار هم تحمل نخواهند کرد و با یکدیگر واکنش نشان داده و ذرات با هم ادغام میشوند . اگر چنین باشد ماده و پاد ماده در عالم میبایست مدتها پیش در هم ادغام و عالم منهدم می شده است ، ولی تا به امروز اینچنین اتفاقی روی نداده ، علت آن چه میتواند باشد ؟

زمانی که پاد ماده متراکم شده و اجرام سماوی و کهکشانها را تشکیل میدهد مسلما میادین الکتریکی و مغناطیسی نیز پدیدار خواهند شد ، مغناطیسی که توسط پاد ماده پدیدار میشود مغناطیس متضاد نامیده میشود به این معنی که این مغناطیس متضاد به جای اینکه آهن ماده را جذب کند ، آن را دفع مینماید و در عوض آهن پاد ماده را جذب خواهد کرد و به این دلیل توده‌های ماده و پاد ماده در عالم همدیگر را دفع و تصادمی مابین آنها پدیدار نمی شود البته این مسئله در حد یک حدس و گمان است چرا که در این صورت امواج الکترومغناطیس تولید شده توسط پاد ماده در هنگام گذر از میادین گرانشی قوی ماده ، بجای اینکه به طرف مرکز گرانش انحراف پیدا کنند به طرف خارج آن منحرف خواهند شد و تا به امروز چنین پدیده‌ای مشاهده نشده است ، هرچند که در کیهان مناطق ظاهرا تهی کشف شده است و چنین پنداشته میشود که ماده در آنها حضور ندارد و ممکن است این مناطق در ظاهر تهی ، محل حضور پاد ماده باشند که نور منتشره از آنها در کیهان به علت وجود نیروی دافعه با ماده پراکنده شده و به این خاطر کم انرژی و تهی به نظر برسند . به هر حال اگر چنین فرض کنیم که مغناطیس متضاد وجود دارد میتوان چنین فرض کرد که درون بشقاب پرنده ، هسته‌ای دوار با بار الکتریکی منفی و در بیرون آن بار الکتریکی مثبت وجود دارد . بعضی مشاهدات نشان داده است که اشیایی همچون عینک و سگک کمر بند و ساعت و اسلحه و ...  در کنار بشقاب پرنده‌ها داغ و سوزان شده و همچنین رانده و پرتاب میشوند که نشان از تولید این نوع مغناطیس بخصوص و القای الکتریکی آن است . هرچند که علت این پدیده میتواند به علت فرکانس بالای میدان الکترومغناطیسی پیرامون بشقاب پرنده نیز باشد که بر فلزات القا میشود و علت رانش و پرتاب ، همان گرانش منفی یا جاذبه متضاد باشد .

 مقایسه تابش زمینه کیهانی و تصویر رادیویی . در هر دو ، ناحیه‌ای با تابش کم انرژی دیده می‌شود .

به تازگی دانشمندان دانشگاه مینسوتا مقاله‌ای در نشریه «استروفیزیکال» (Astrophysical Journal) منتشر کردند و توضیح دادند که حبابی خالی از هر چیز را در کیهان کشف کرده‌اند . خالی از هرگونه ماده مانند کهکشان ، سحابی ، سیاه چاله و حتی خالی از ماده تاریک .

در این بررسی که در آن از «آرایه عظیم تلسکوپ‌های رادیویی» (VLA) استفاده شد ، دانشمندان به اختلاف دمایی اندکی در محدوده خاصی از پس زمینه کیهانی برخوردند . VLA قادر است اختلاف دمایی در حدود یک میلیونیوم درجه سانتیگراد را آشکار کند .

فاصله این حباب خالی از ما نزدیک به یک میلیارد سال نوری است . برخورد با چنین بخش‌های «خالی» چندان دور از انتظار نبود اما ابعاد این حباب خیلی بزرگ است . چنان عظیم که در هیچیک از شبیه سازی‌های کامپیوتری ، مشابه آن پیش بینی نمی‌شد و این باعث شگفتی همگان شده است .

مقایسه تابش زمینه کیهانی و تصویر رادیویی . در هر دو ، ناحیه‌ای با تابش کم انرژی دیده می‌شود .

این یافته‌ها در پروژه «بررسی تمام آسمان» با آرایه عظیم VLA در قالب طرح NVSS به دست آمده است . در این بررسی ، دانشمندان به صورت اتفاقی به کم شدن معنادار تعداد کهکشان‌های واقع در منطقه‌ای از صورت فلکی «نهر» برخوردند .

با بررسی این ناحیه به وسیله ماهواره WMAP در سال ۲۰۰۴ در طول موج پس زمینه کیهانی ، این نتیجه به دست آمد که بخشی کم انرژی منطبق بر آنچه VLA یافته بود در آن منطقه قرار دارد . به این دلیل نام این منطقه را  « لکه سرد » ( WMAP cold spot ) گذاشته‌اند . به نظر می‌رسد عامل اختلاف سطح انرژی در پس زمینه کیهانی در این منطقه ، نبود ماده باشد . "

اینک میتوانیم چنین فرض کنیم که در این مناطق پاد ماده وجود دارد و امواج الکترومغناطیس تولید شده ، پراکنده میشوند و به ما نمی رسند و یا اینکه کمتر میرسند و ما چنین استنباط میکنیم که اینها حفره‌های خالی از ماده در کیهان بوده و سردتر هستند . زمانی که بشقاب پرنده‌ها در جایی فرود می آیند و سپس بلند میشوند ، علائمی دال بر سوختگی مشاهده میشود که از خود تشعشعاتی ساطع میکنند و علت آن میتواند تشعشعات شدید الکترومغناطیسی از هر نوع ممکن باشد .

4- الکتروگراویتی :

این پدیده در مبحث زیر توجیه شده و در مورد آن توضیحاتی ارایه میشود .

فضای مشبک ، الکتروگراویتی  و نیروهای پیشران و اسپین در فضا

انرژی مورد نیاز بشقاب پرنده‌ها از کجا تامین میشود ؟

در اتمهای عناصر موجود در عالم ، دوران همیشگی هسته و چرخش دائمی الکترونها  پیرامون هسته وجود دارد ، بدون اینکه درون اتم مولد یا منبع انرژی طبق تعاریف ما وجود داشته باشد و یا اینکه از خارج به آنها انرژی داده شود . چنین به نظر میرسد که بشقاب پرنده‌ها نیز از این چنین نیروهای اتمی و انرژی نامحدود هسته‌ای برخوردارند . در واقع منبع نیرو و یا مولد انرژی که ما میشناسیم و تعریف کرده‌ایم درون بشقاب پرنده‌ها شناسایی و یافت نشده است برای اینکه آنها میتوانند ساختارهای اتمی را در مقیاسهای بزرگ کپی کنند . 

سرعت بشقاب پرنده‌ها :

طبق تعاریف فعلی " /   یکی از نتایج مهم نظریه نسبیت ، رابطه میان جرم و انرژی است . این اصل  که سرعت نور باید به دید همه یکسان باشد ، نشان می داد که هیچ چیز نمی تواند از نور سریع تر حرکت کند . آنچه روی می دهد این است که با مصرف انرژی و وارد کردن نیرو برای شتاب دادن به ذره یا سفینه ، جرم شی افزایش می‌یابد و شتاب بیشتر دادن به آن را دشوارتر می سازد . شتاب دادن به ذره تا سرعت نور ناممکن است زیرا به مقدار نامتناهی انرژی و نیرو نیاز دارد "

زمانی که لوکوموتیو بخار و واگن‌های قطار ساخته می‌شدند ، عده‌ای بر این باور بودند که جسم انسان توانایی حرکت با سرعتی بیشتر از دویدن اسب را ندارد و بالاترین حد سرعت را کورس اسبهای مسابقه میدانستند . محدودیتی را که نسبیت برای سرعت جرم قائل شده است ، در صورت درست بودن ، فقط برای جرم با نیروی گرانشی مثبت معتبر خواهد بود و در مورد جرم با نیروی گرانش منفی صادق نیست ، زیرا بعد از اینکه میدان ضد گرانش پیرامون جرم تولید شد ، این مقدار جرم را نمی توانیم اندازه گیری کرده و داخل این معادلات نسبیت کنیم ، برای اینکه جرم حقیقی پشت این میدان گرانش منفی ، مخفی و صفر و حتی منفی به نظر میرسد . جرم و گرانش یک جسم ، دو پارامتر وابسته به همدیگر در عالم فیزیکی هستند . پس میتوانیم چنین فرض کنیم ، زمانی که میدان گرانش منفی جسمی پدیدار شد ، جرم ظاهری آن در معادلات صفر و حتی منفی به نظر میرسد و شتاب دادن به آن تا سرعت نور و حتی بیشتر از آن کار سهل و آسانی است . از لحاظ ریاضی می توانیم چنین بیان کنیم که بشقاب پرنده‌ها به نوعی با کسری جرم نه جرم منفی مطلق مواجه میشوند یعنی چیزی شبیه به همان پیش بینی جرم سکون صفر برای فوتون در نظریه نسبیت ، چرا که سرعت انتقال طولی فوتون معادل سرعت نور است و اگر حرکت موجی یا خطی آن را در نظر گرفت سرعت آن چند برابر سرعت نور میشود . اینها همگی بیانگر این واقعیت است که قوانین نسبیت برای اجرام با گرانش مثبت وضع شده است و این قوانین نمی توانند در مورد اجرام با گرانش منفی صادق باشند برای اینکه با پدیدار شدن میادین گرانشی منفی ، حقایق و تعاریف فیزیکی به گونه‌ای دیگر است . نام این مکان را میتوانیم حباب ضد گرانشی نام گذاری کنیم و صد البته  قوانین فیزیک کلاسیک نیز درون و پیرامون آن اعتبار نخواهند داشت .

مشکل دیگری که برای رسیدن به سرعت نور مطرح میشود ، مشکل مقاومت فضا است ، یعنی مشکل مشابهی که قبلا برای هواپیماها وجود داشت یعنی مشکل مقاومت هوا که این مشکل با حذف ملخ و استفاده از موتور جت و بهره گرفتن از اشکال ایرودینامیک و همچنین افزایش ارتفاع پرواز حل شد ، در مورد بشقاب پرنده‌ها هم اینچنین است آنها با تغییراتی در شکل هندسی بشقاب پرنده‌ها و استفاده از میادین الکترومغناطیسی و حباب ضد گرانشی و .... میتوانند بر بیشتر مشکلات چیره شوند و به سرعتهای بسیار زیاد و باور نکردنی دست یابند . اصولا سرعت حرکت نور در کیهان سرعت بسیار کندی به نظر میرسد و با سرعت نور نمی توان در کیهان جا به جا شد و سفر در کیهان نیاز به سرعتهای بسیار بیشتر از سرعت نور دارد که البته دسترسی به آن مقدور است و قوانین نسبیت نمی توانند هیچگونه محدودیتی اعمال کنند . شواهدی وجود دارد که یوفوها سفاین فضایی مادر هم دارند که در سفرهای طولانی از آنها استفاده می‌کنند .

به بیان دیگر همانطور که می‌دانیم میدان‌های الکتریکی و مغناطیسی دو قطبی هستند ( مثبت و منفی ، N و S ) . قطب‌های همنام همدیگر را دفع ولی قطب‌های غیر همنام یکدیگر را جذب می‌کنند . اگر ما گرانش را یک میدان فرض کنیم ، آن تک قطبی است و جالب است که قطب‌های همنام همدیگر را جذب می‌کند . چنین تصور میشود که میدان گرانشی که ما شناخته‌ایم قطب دومی هم دارد که میبایست این دو قطب غیر همنام همدیگر را دفع کنند ، یعنی برعکس حالت قبلی مربوط به میدان الکتریکی یا مغناطیسی . به طور مثال :

F نیروی جاذبه ، G ثابت جهانی گرانش ، M1  M2  دو جرم از نوع مثبت و  r  فاصله مابین مرکز آن دو است . اینک یکی از اجرام  میبایست منفی شود تا نیروی جاذبه به دافعه ( ضد جاذبه ) تبدیل شود یعنی :

اینک این جرم منفی را وارد معادله هم ارزی جرم و انرژی نسبیت می‌کنیم ، مسلما حاصل کار انرژی منفی خواهد بود .

یعنی اگر ما بتوانیم میدان گرانش جسمی را صفر کنیم ، جرم آن مثل فوتون فرضی صفر میشود و با کوچکترین انرژی میتوان سرعت آن را به سرعت نور رساند ، ولی اگر میدان گرانش آن را منفی کنیم ، جسم از طرف میدان گرانش مثبت اجرام سماوی مثل زمین و خورشید پرتاب میشود ، آنهم بدون صرف هیچگونه انرژی ، و سرعت آن میتواند به بینهایت هم برسد . این پدیده واقعا در بشقاب پرنده‌ها دیده شده است ، شتاب ثقل 600 کیلومتر بر مجذور ثانیه البته تا جایی که رادارهای زمینی توان اندازه گیری داشته‌اند . چنین تصور میشود که این نیرو باعث شتاب در انبساط عالم میشود که آن را با تعاریف دیگری انرژی تاریک نامیده‌اند و ماهیت آن برای فیزیکدانان مبهم و ناشناخته است .

m جرم جسم در حال حرکت ، m0 جرم سکون جسم ، v سرعت جسم و c سرعت نور است . آنچه که اتفاق می‌افتد این است که با رسیدن به سرعت نور جرم به طرف منهای بینهایت میل می‌کند و نیروی دافعه نیز بینهایت خواهد شد یعنی :

یعنی بشقاب پرنده‌ها در عرض چند ثانیه از میدان گرانش منظومه شمسی و در عرض چند دقیقه از میدان گرانش کهکشان راه شیری به بیرون پرتاب میشوند .

تخلیه الکتریکی پیرامون بشقاب پرنده‌ها :

عکس شماره یک ، ابر نو اختری را نشان میدهد که مدتها پیش منفجر شده است ، همانطور که قبلا اشاره کردیم علت نورانی شدن گازها ، میدان الکتریکی قوی پیرامون جرم نوترونی است ، همین وضعیت میتواند برای بشقاب پرنده‌ها نیز روی دهد ، عکس شماره 2 - بشقاب پرنده در حال سکون بر فراز شهر است ، عکس شماره 3 - بشقاب پرنده در حال ایجاد هاله الکترومغناطیسی است 4 - تشدید میدان الکترومغناطیسی توام با یونیزه شدن شدید هوای پیرامون و پرتاب بشقاب پرنده با شتاب خیلی زیاد .

تصویر فوق عکسهایی از بشقاب پرنده‌ها است که در تاریکی شب گرفته شده‌اند .

همانطور که میدانیم رابطه نزدیکی مابین طوفانهای مغناطیسی خورشید و شفق قطبی وجود دارد برای اینکه طوفانهای مغناطیسی خورشید میتوانند در اتمسفر سیاره زمین القا شده و میادین الکتریکی بوجود آورند که این پدیده باعث تخلیه الکتریکی و یونیزه شدن و نور افکنی گازها میشود که در پیرامون بشقاب پرنده‌ها نیز همین روی داد اتفاق می‌افتد . در حقیقت بشقاب پرنده‌ها در خلاء خارج از سیاره زمین نور افکنی از خود ندارند و فقط در هنگام ورود به اتمسفر سیاره زمین از خود نور ساطع میکنند .  مبحث ( طرز تشکیل شفق قطبی )نوشته شده توسط :آرش آزادی
پنجشنبه 28 مرداد 1389-01:21 ق.ظ
نظرات() 

Cialis pills
جمعه 16 آذر 1397 11:55 ق.ظ

Thanks! A good amount of content.

cialis kaufen wo we use it cialis online store prices on cialis 10 mg cialis for daily use dose size of cialis the best choice cialis woman cialis kaufen bankberweisung cialis 30 day trial coupon interactions for cialis buy cialis cheap 10 mg
buy cheap cialis coupon
پنجشنبه 15 آذر 1397 04:44 ب.ظ

Thanks a lot! An abundance of tips!

trusted tabled cialis softabs pastillas cialis y alcoho prezzo di cialis in bulgaria cialis professional from usa cialis canadian drugs cialis for sale in europa ou trouver cialis sur le net viagra vs cialis 5 mg cialis coupon printable cialis 20mg prix en pharmacie
Buy cialis
چهارشنبه 14 آذر 1397 08:58 ب.ظ

You stated it perfectly.
cialis 20 mg acheter du cialis a geneve we recommend cheapest cialis cost of cialis per pill cialis tadalafil cialis 5mg billiger 5 mg cialis pharmacie en ligne price cialis per pill cialis generico in farmacia only best offers 100mg cialis
Buy generic cialis
چهارشنبه 14 آذر 1397 06:33 ق.ظ

Amazing tons of superb data!
where cheapest cialis only best offers cialis use cialis en 24 hora cialis price in bangalore cialis for sale south africa cialis 5mg cialis generika low dose cialis blood pressure generic cialis soft gels buy cheap cialis in uk
Cialis online
سه شنبه 13 آذر 1397 07:10 ب.ظ

With thanks! I value this!
cialis 10 doctissimo cialis 5 mg scheda tecnica cialis pills cialis pills pastillas cialis y alcoho cialis 5 mg effetti collateral cialis for sale south africa cialis 5mg prix cialis 100 mg 30 tablet interactions for cialis
buy cialis no rx
سه شنبه 13 آذر 1397 08:05 ق.ظ

Regards. Ample stuff.

we use it 50 mg cialis dose calis only now cialis 20 mg only best offers 100mg cialis low dose cialis blood pressure if a woman takes a mans cialis cialis kaufen wo cialis flussig what is cialis cialis from canada
Generic cialis
دوشنبه 12 آذر 1397 08:11 ب.ظ

Thanks! An abundance of information!

viagra cialis levitra canadian discount cialis can i take cialis and ecstasy cialis 30 day trial coupon cialis dosage cipla cialis online tadalafil 10 mg cialis generico postepay il cialis quanto costa opinioni cialis generico
Generic cialis
دوشنبه 12 آذر 1397 07:44 ق.ظ

Seriously a lot of superb data.
cialis generico cialis billig cialis 10 doctissimo tadalafil 20 mg cheap cialis precios cialis peru cialis for sale prix cialis once a da cialis tablets look here cialis cheap canada
Cialis 20 mg
یکشنبه 11 آذر 1397 07:42 ب.ظ

Wonderful write ups, Many thanks.
cialis sicuro in linea tadalafil side effects for cialis buy cialis sample pack import cialis dose size of cialis buy cheap cialis in uk cialis et insomni what is cialis order cialis from india
Cialis canada
یکشنبه 11 آذر 1397 07:11 ق.ظ

Terrific tips. Regards!
cialis 20mg prix en pharmacie cialis alternative 5 mg cialis coupon printable cialis side effects dangers legalidad de comprar cialis buy cheap cialis in uk cialis price thailand no prescription cialis cheap viagra vs cialis cialis prezzo in linea basso
Cialis online
شنبه 10 آذر 1397 07:58 ب.ظ

This is nicely put. !
order generic cialis online cialis coupons printable cialis generico en mexico cialis tablets australia generic cialis cialis dosage buy cialis cheap 10 mg buy cialis sample pack cialis e hiv cialis kaufen
Cialis pills
شنبه 10 آذر 1397 06:49 ق.ظ

With thanks! Quite a lot of write ups.

we like it cialis soft gel cialis usa cost cialis taglich cialis efficacit calis estudios de cialis genricos cialis wir preise cialis 20 mg best price cialis pills price each precios de cialis generico
Cialis online
جمعه 9 آذر 1397 07:33 ب.ظ

Awesome knowledge. Cheers.
cialis 100mg suppliers cialis dosage amounts only now cialis for sale in us cialis generic acheter cialis kamagra cialis efficacit click here to buy cialis cialis purchasing cialis prezzo di mercato cialis dosage recommendations
buy cheap cialis on line
جمعه 9 آذر 1397 07:44 ق.ظ

Thank you. I value this.
cialis 5 effetti collaterali cialis online deutschland where to buy cialis in ontario generic cialis pill online cialis great britain fast cialis online online cialis cialis tablets bulk cialis canadian discount cialis
Cialis pills
پنجشنبه 8 آذر 1397 08:34 ب.ظ

Reliable advice. Thank you.
cialis generisches kanada cialis alternative prezzo cialis a buon mercato buy cialis online legal cialis generique 5 mg cialis et insomni cialis 10 doctissimo cialis manufacturer coupon ou acheter du cialis pas cher legalidad de comprar cialis
buy cialis online cheap
پنجشنبه 8 آذر 1397 08:56 ق.ظ

Wonderful forum posts. With thanks.
cialis ahumada compare prices cialis uk cialis great britain cialis 20mg preis cf buying brand cialis online does cialis cause gout import cialis usa cialis online free cialis cialis in sconto
buy cialis online us pharmacy
چهارشنبه 7 آذر 1397 08:07 ب.ظ

You actually suggested that perfectly!
acquistare cialis internet generic cialis 20mg uk tadalafil 5mg cialis online i recommend cialis generico cialis tablets australia 5 mg cialis pharmacie en ligne what is cialis cialis billig rezeptfrei cialis apotheke
buy cialis usa
چهارشنبه 7 آذر 1397 08:22 ق.ظ

Whoa tons of helpful data!
cialis for sale south africa cialis australia org cialis tablets for sale cialis 20mg dosagem ideal cialis cialis 10mg prix pharmaci comprar cialis 10 espa241a buy brand cialis cheap viagra vs cialis cialis 05
Cialis canada
دوشنبه 9 مهر 1397 07:06 ق.ظ

You made your position quite effectively..
pastillas cialis y alcoho cialis taglich cialis lilly tadalafi tadalafil 20 mg cialis for sale south africa cialis wir preise cialis generique cialis authentique suisse link for you cialis price cialis 10mg prix pharmaci
canadian pharmacy viagra brand
یکشنبه 1 مهر 1397 08:08 ق.ظ

Very good data, Appreciate it.
canadian pharcharmy online24 canadian drug canada pharmacies canadian pharmacies shipping to usa how safe are canadian online pharmacies Northwest Pharmacy candida viagra canadian pharmacy cialis canada online pharmacies surrey canada pharmaceuticals online
http://cialisvonline.com/
چهارشنبه 28 شهریور 1397 05:06 ق.ظ

Helpful stuff. Many thanks.
cialis pills boards cialis generic tadalafil buy generic cialis levitra cost of cialis per pill buying cialis on internet click now buy cialis brand cialis for sale cialis 5 effetti collaterali where to buy cialis in ontario where to buy cialis in ontario
http://canadianpharmacyonli.com/
چهارشنبه 14 شهریور 1397 12:56 ب.ظ

You suggested that superbly!
reputable canadian prescriptions online canadian pharmacies-24h are canadian online pharmacies safe online pharmacies of canada canada drugs online pharmacies india drugstore online canada online drug store canadian pharcharmy online24 canadian online pharmacy
http://viabiovit.com/
سه شنبه 13 شهریور 1397 02:43 ب.ظ

Regards. Loads of content!

viagra at pharmacy viagra online cheap buy levitra viagra rx sildenafil buy viagra prescription online buy cheap viagra online without prescription how to buy cheap viagra online viagra buy uk uk online viagra sildenafil buy uk
cialisonli.com
دوشنبه 12 شهریور 1397 12:16 ب.ظ

You said it perfectly.!
click now cialis from canada look here cialis order on line cialis 5 mg buy cialis kaufen wo cialis flussig buy online cialis 5mg buy generic cialis purchase once a day cialis ou acheter du cialis pas cher we use it cialis online store
http://viagravonline.com/
یکشنبه 11 شهریور 1397 08:11 ب.ظ

You have made the point.
cialis 200 dollar savings card best generic drugs cialis cialis savings card cialis en mexico precio buy online cialis 5mg cialis generika what is cialis cialis generico en mexico generic cialis pro safe dosage for cialis
viagra pills
سه شنبه 23 مرداد 1397 08:03 ق.ظ

Regards. I like this!
online viagra usa cheap viagra uk i want to buy viagra viagra pharmacy buy viagra super active buy cheap viagra online uk cheap viagra tablets where can i order viagra online buy viagra nz uk viagra prices
Buy cialis
دوشنبه 7 خرداد 1397 12:34 ب.ظ

Superb stuff, Cheers.
cialis canada on line cialis australia org cialis herbs effetti del cialis how do cialis pills work only now cialis for sale in us cialis 20 mg cialis 20 mg effectiveness generic cialis review uk cialis 5 mg buy
Buy generic cialis
پنجشنبه 20 اردیبهشت 1397 12:56 ب.ظ

Thanks! Fantastic information!
look here cialis order on line cialis canadian drugs tadalafilo try it no rx cialis cialis lowest price cialis rezeptfrei the best site cialis tablets cialis generique 5 mg i recommend cialis generico cialis italia gratis
Viagra 20mg
چهارشنبه 5 اردیبهشت 1397 11:08 ق.ظ

Incredible loads of terrific knowledge.
buy viagra now where can you buy viagra without a prescription viagra tablets online purchase getting viagra buy viagra online with prescription buy viagra online no prescription uk best buy for viagra buy generic viagra uk online pharmacy viagra cheap levitra
Buy generic cialis
شنبه 18 فروردین 1397 08:01 ب.ظ

Wonderful material, Kudos.
tadalafil generic cialis lowest price cialis 10 doctissimo achat cialis en itali cialis soft tabs for sale cialis 200 dollar savings card look here cialis cheap canada cheap cialis purchasing cialis on the internet sublingual cialis online
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


نمایش نظرات 1 تا 30